Afbeelding

De Sa! Turftour (4): van Jubbega naar Mildam

Sa! Turftour TV

Sa! vaart deze zomer met de Tjerk Hiddes over een groot deel van de Turfroute. Van De Deelen bij Gersloot tot aan Mildam in de Tjonger.

Onderweg ontmoeten we bijzondere mensen, spreken we ondernemers en genieten we vanaf het water van het prachtige landschap.

Etappe 4 (slot): Van Jubbega naar Mildam 

In de krant deze week verhalen over

De kanalisatie van de Tjonger De toekomst van het lege CAV-gebouw in Oldeberkoop Camping De Geele Bosch net buiten Mildam Liefhebbers van Batavusbrommers in Nieuwehorne. Menno Hofstra uit Katlijk vertelt over asbestsanering.

De artikelen verschijnen ook in de loop van deze week online.

De Sa! Turftour in beeld


Met onderweg gesprekken met: Wandelcoach Gretha de Vries uit Oudehorne Jan en Annie Stelma over wonen in de sluiswachterswoning in Oudehorne Evert de Jong uit NIeuwehorne over de Tjonger René en Jorrit Hofma over eerlijk en heerlijk streekvlees.

Meer SA!

Afbeelding
Nooit weer je sleutels verliezen met deze tips Ingezonden 3 uur geleden
Afbeelding
NoSa!: Daniel Dijkstra over toekomst lokale omroep Nieuws 7 uur geleden
Afbeelding
Opsterland gaat niet bemiddelen in Wijnjewoude Nieuws 13 uur geleden
Afbeelding
Open Dag Zorgboerderij De Ripen Cultuur 13 uur geleden
Afbeelding
Doelleazen en Gaatze Bosma in feesttent Hemrik Cultuur 13 uur geleden
Afbeelding
Grote namen geven De Skâns vertrouwen Cultuur 13 uur geleden
Afbeelding
Dames de Sweach winnen KNVB beker Sport 14 uur geleden
Afbeelding
Tips om energie te besparen op verwarmen woning Ingezonden 5 jun., 22:03